Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Archiwum

Centrum Konserwacji Wraków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie

Centrum Konserwacji Wraków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie

Kategoria: Centrum Konserwacji Wraków Statków -> Projekt CKWS

Publikacja: 13.06.2014

Najnowszą inwestycją Narodowego Muzeum Morskiego jest budowa "Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie". Realizacja rozpocznie się latem 2014 roku, a zakończenie projektu planowane jest na koniec kwietnia 2016 r.


Muzeum Historii Kultury w Oslo

Nasi partnerzy - Muzeum Historii Kultury w Oslo

Kategoria: Centrum Konserwacji Wraków Statków -> Projekt CKWS

Publikacja: 05.06.2014

Jednym z dwóch partnerów Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku przy realizacji projektu "Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie – budowa infrastruktury kultury Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku" jest Kulturhistorisk museum Universitetet i Oslo (Muzeum Historii Kultury w Oslo - KHM).


Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z Magazynem Studyjnym; widok od strony ulicy 30 stycznia – autor wizualizacji: FORMA architekci

Nowa inwestycja w Tczewie

Kategoria: Centrum Konserwacji Wraków Statków -> Projekt CKWS

Publikacja: 14.03.2014

W czwartek, 13 marca 2014 roku w Ośrodku Kultury Morskiej w Gdańsku odbyła się konferencja prasowa poświęcona najnowszej inwestycji Narodowego Muzeum Morskiego - "Centrum Konserwacji Wraków Statków wraz z Magazynem Studyjnym w Tczewie".


< 1 2 3 >

Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+