Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Zapraszamy seniorów do Muzeum!

21.09.2017 |

Wyślij wiadomość |


Zapraszamy seniorów do Muzeum!

Bilet wstępu za złotówkę do Spichlerzy na Ołowiance, statku-muzeum "Sołdek" i Żurawia oraz specjalny upominek do każdego kupionego biletu dla seniora. Takie atrakcje czekają na seniorów 23 września 2017 roku w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku.

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku, tak jak wiele instytucji kultury w całej Polsce, we wrześniową sobotę zaprasza wszystkich seniorów do swoich obiektów. W tych dniach, w związku z programem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego "Kultura 60+", seniorzy mogą bezpłatnie lub za symboliczną opłatą skorzystać z bogatej oferty kin, teatrów, oper, filharmonii, muzeów, galerii i domów kultury.

- Seniorzy to jedna z naszych ulubionych grup zwiedzających: mają świetną wiedzę historyczną, chcą wiedzieć więcej, bardzo często uczestniczą w naszych warsztatach, np. plenerach malarskich – mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji NMM – W tym roku, za symboliczną złotówkę, zapraszamy ich do naszych gdańskich oddziałów. Każdy senior, który tego dnia zdecyduje się nas odwiedzić dostanie też specjalny upominek.


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+