Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Zapraszamy od 8 maja 2021

Ten wpis jest archiwalny.

Wielkanoc nad Wisłą i w Japonii

01.04.2019 |

Wyślij wiadomość |


Wielkanoc nad Wisłą i w Japonii

Zbliża się Wielkanoc, więc czas na wiosenne porządki! Od 1 do 17 kwietnia roku zapraszamy najmłodsze dzieci z Tczewa i okolic do Centrum Konserwacji Wraków Statków na świąteczne zajęcia.

- Ze świętami Wielkiejnocy łączy się wiele tradycji i zwyczajów: mamy pisanki, baranka, palmy wielkanocne. Na naszych zajęciach dowiemy się, skąd właściwie pochodzą te tradycje i dlaczego je świętujemy, a pomoże nam w tym teatrzyk kamishibai – opowiada Aleksandra Buczek z Działu Edukacji NMM Na zajęciach, wykorzystując różne techniki plastyczne, wykonamy też wielkanocne ozdoby. Dla wszystkich dzieci Wielkanocny Zajączek przygotuje coś słodkiego!


Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie
Grupa wiekowa: klasy 0–3 ze szkoły podstawowej
Termin: 1-17 kwietnia 2019 r. (od poniedziałku do piątku)
Godziny: 9:30 i 11:00
Czas trwania zajęć: 60 minut
Cena: 2 zł od osoby
Rezerwacja: edukacja.ckws@nmm.pl; tel. 58 761 75 31


Wielkanoc nad Wisłą i w Japonii


Partnerzy