Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Uwaga! Przedłużamy termin nadsyłania prac na Konkurs "Stwórz autorską kreację dla Żurawia"

11.12.2020 |

Wyślij wiadomość |


W związku z rosnącym zainteresowaniem tematem zarówno Konkursu, jak i samego Żurawia, czekamy na Wasze kreatywne interpretacje wizerunku zabytku jeszcze do 20 grudnia!

Przypominamy: praca konkursowa to autorski pomysł jesienno-zimowej kreacji Żurawia. Wasza pomysłowość może działać bez ograniczeń- Żuraw w stroju z epoki, w stylu miejskim, boho, a może w całkowicie nowatorskiej, wyznaczającej nowe trendy stylizacji? Dziesięć najbardziej oryginalnych pomysłów nagrodzimy zestawami składającymi się z żeglarskich worków i sportowych kominów. Technika wykonania prac jest dowolna: rysunek, malarstwo, kreatywna fotografia, kolaż lub inne. Pracę należy przesłać w formie zdjęcia w wysokiej rozdzielczości na adres email promocja@nmm.pl do dnia 20 grudnia 2020.

Do udziału w Konkursie zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek i doświadczenie artystyczne. Każdy uczestnik może zgłosić do zabawy jedną pracę; zachęcamy do pobrania i wykorzystania jako bazy zdjęć Żurawia zamieszczonych poniżej.


Regulamin konkursu kreatywnego "Stwórz autorską kreację dla Żurawia"
Karta zgłoszeniowa


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+