Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Zapraszamy od 8 maja 2021

Ten wpis jest archiwalny.

Uwaga! Piraci!

15.06.2018 |

Wyślij wiadomość |


Uwaga! Piraci!

Co by było, gdyby na "Dar Pomorza" napadli piraci? Czy Biała Fregata to tak naprawdę "Czarna Perła"? I ile prawdy jest w pirackich legendach?

24 czerwca 2018 roku, w niedzielę zapraszamy wszystkie rodziny do Gdyni na grę muzealną z podchodami! Podczas zajęć wcielimy się w piracką załogę. Kierując się różnymi wskazówkami i śladami, będziemy mieli za zadanie odszukanie schowanych na żaglowcu kosztowności. Jednak uwaga! Niektóre tropy to pułapki, mające na celu zmylenie nas! Podczas pirackiego "Programu dla Rodzin" wszystko może się wydarzyć! Dlatego weźcie ze sobą opaski na oko, papugi na ramię i spotkajmy się 24 czerwca przy "Darze Pomorza"!


Informacje praktyczne:
Statek-muzeum "Dar Pomorza", 24.06.2018, godz. 11:00
Cena: 20 zł od grupy do 5 osób
Bilety do zakupienia na "Darze Pomorza"
Zgłoszenia drogą mailową: k.jezierewska@nmm.pl
Zapisy na zajęcia przyjmujemy do 22 czerwca 2018 roku, do godziny 16:00


Uwaga! Piraci!


Partnerzy