Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Przewodnicy z PTTK zapraszają do Muzeum!

08.02.2019 |

Wyślij wiadomość |


Przewodnicy z PTTK  zapraszają do Muzeum!

17 lutego 2019 roku Narodowe Muzeum Morskie i PTTK w Gdańsku zapraszają na specjalne oprowadzanie po najpiękniejszych gdańskich oddziałach Muzeum: Żurawiu, Spichlerzach na Ołowiance i "Sołdku".

- Już od kilku lat celebrujemy w muzeum lutowe święto przewodników, oddając im na jeden dzień wybrane oddziały we władanie – mówi dr Robert Domżał, dyrektor Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku – Współpraca z PTTK Gdańsk im. Franciszka Mamuszki jest dla nas bardzo ważna. Każdy nasz oddział to turystyczna atrakcja i zależy nam, żeby jak najczęściej gościć u nas przewodników wraz z grupami turystycznymi.

W tym roku 17 lutego, muzealni goście będą mieli okazję poznać wraz z przewodnikami z PTTK tajemnice Spichlerzy na Ołowiance, rozwikłać sekrety Żurawia i policzyć wszystkie nity na "Sołdku". Oprowadzania odbywać się będą o godz. 12.00 i 14.00 w ramach zakupionego biletu.

Więcej informacji na temat zwiedzania z przewodnikiem PTTK - biuro@pttk-gdansk.pl, tel. 58 301 60 96.


Przewodnicy z PTTK  zapraszają do Muzeum!


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+