Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Program dla Rodzin, czyli niedziele w Muzeum

14.09.2018 |

Wyślij wiadomość |


Program dla Rodzin, czyli niedziele w Muzeum

Jak co roku o tej porze zapraszamy rodziny do niebanalnego spędzenia czasu w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku.

W bieżącym roku szkolnym, na prośbę naszych gości, obniżyliśmy wiek odbiorców: program przeznaczony będzie dla rodzin z dziećmi w wieku 5-8 lat. Czekają nas podchody, zagadki, szukanie ukrytych przedmiotów – a miejsc do ukrycia przeróżnych skarbów i wskazówek mamy w naszym Muzeum wiele!

„Program dla Rodzin” to wyzwanie dla prowadzących spotkanie edukatorów, ponieważ wszystkie informacje, ciekawostki i muzealna opowieść należy sprzedać tak, aby trafiła zarówno do starszych zwiedzających, jak i tych najmłodszych. Co innego zainteresuje przecież 40-letniego ojca rodziny, co innego babcię, a co innego kilkulatkę.

- Bardzo lubimy gościć wielopokoleniowe grupy zwiedzających, a „Program dla Rodzin” jest najlepszym sposobem, żeby poznać naszych gości, którzy rekrutują się z wszystkich grup wiekowych! – mówi Kamila Jezierewska z Działu Edukacji, od wielu lat prowadząca weekendowe spotkania dla rodzin.


Harmonogram: Nowy Program dla Rodzin 2018/2019 w NMM


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+