Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Porozmawiajmy o "Sołdku"

17.11.2017 |

Wyślij wiadomość |


Porozmawiajmy o Sołdku

W przyszłym roku Statek – Muzeum "Sołdek" - ikona Gdańska i jeden z najchętniej odwiedzanych przez turystów oddział Narodowego Muzeum Morskiego, obchodzić będzie 70 urodziny! Już teraz przygotowujemy się do świętowania i rozpoczynamy "Rok Sołdkowy" wykładem Dyrektora Jerzego Litwina.

Wraz z Towarzystwem Przyjaciół Statku-Muzeum "Sołdek” zapraszamy na wykład Dyrektora Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, dra inż. Jerzego Litwina pt. "Statek-Muzeum "Sołdek". Perspektywy zachowania zabytku w świetle trendów światowych".

Wykład odbędzie się 21 listopada 2017 roku o godzinie 17.00 w Ośrodku Kultury Morskiej. Gdańsk, ul. Tokarska 21-25, wejście od strony Motławy i od ul. Tokarskiej.

Serdecznie zapraszamy!Perspektywy zachowania zabytku w świetle trendów światowych


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+