Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku
Pod hebanowym drzewem życia

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Lubimy poniedziałki. A Wy?

14.09.2018 |

Wyślij wiadomość |


Lubimy poniedziałki. A Wy?

Sztuka i morze – to zawsze dobre połączenie. Wiedzą o tym uczestnicy muzealnych warsztatów plastycznych dla seniorów „Lubię poniedziałki” w Narodowym Muzeum Morskie w Gdańsku, na które zapraszamy już od końca września.

- Dwa razy w miesiącu, w poniedziałki, które lubimy bardziej niż inne dni tygodnia, zapraszamy wszystkich seniorów na zajęcia plastyczne, które odbywają się w naszym Muzeum – mówi Barbara Wojczuk‐Krystek z Działu Edukacji NMM – Podczas warsztatów zwiedzamy wystawy, rozmawiamy o sztuce, poznajemy rozmaite techniki malarskie i tworzymy prace inspirowane muzealnymi wystawami, morzem oraz regionem gdańskim i świetnie się bawimy.

W planie warsztatów m.in. wrześniowy plener na nabrzeżu Ołowianki, wielowarstwowe papierowe sgraffito jesienią zimowe collage w bieli i nauka akwareli jak u Mariana Mokwy.

Zgłoszenia (i ogólny kontakt): edukacja@nmm.pl.
Koszt warsztatów: 6 zł /osoba (karnet za wszystkie zajęcia: 150 zł)


Harmonogram zajęć: Lubię poniedziałki. Warsztaty plastyczne 60+


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+