Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

Konkurs z Wisłą w roli głównej

30.01.2021 |

Wyślij wiadomość |


"Wisła o zachodzie słońca", Witold Chomicz, 1934

Muzeum Wisły w Tczewie, oddział Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku, zaprasza do wzięcia udziału w Konkursie dla dzieci i młodzieży "Moja Wisła".

Uwaga! Chętnych do wzięcia udziału w naszym konkursie informujemy, że przedłużamy termin nadsyłania prac do 30 czerwca 2021 r. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się 1 września 2021 r. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Ta największa rzeka w Polsce od wieków odgrywała ogromną rolę w życiu człowieka. Była najważniejszym szlakiem handlowym, a równocześnie tajemniczym i groźnym żywiołem. Wciąż pozostaje źródłem inspiracji artystycznych, rzeką dzikiej przyrody, a jednocześnie rzeką ulegającą współczesnej cywilizacji. Jest nie tylko symbolem naszego kraju, ale przede wszystkim niezmiernie ważnym ekosystemem, który należy ochraniać i zachowywać - jest naszym wspólnym dziedzictwem!

Dlatego też chcemy, aby burzliwe - w przenośni i dosłownie - dzieje Wisły zainspirowały Was do wzięcia udziału w Konkursie. Tematyka jest popularna, ale daje dużo możliwości ekspresji, tym bardziej, że startujemy w 3 kategoriach: plastycznej, fotograficznej i literackiej.

Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem Konkursu i przesłanie prac w formie elektronicznej do 30.06.2021, na adres:

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku
Dział Edukacji
e-mail: edukacja.ckws@nmm.pl

Materiały do pobrania:
Regulamin Konkursu
Karta zgłoszeniowa

Moja Wisła. Konkurs on-line


Partnerzy