Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Jak smakuje ciasto z kasztanów?

10.10.2018 |

Wyślij wiadomość |


Jak smakuje ciasto z kasztanów?

W najbliższą niedzielę, 14 października 2018 roku zapraszamy na jesienny Program dla Rodzin. Tym razem spotykamy się w Żurawiu, jednym z najbardziej tajemniczych miejsc w Gdańsku, z którym wiąże się niejedna legenda.

W każdej legendzie znajduje się ziarnko prawdy - musimy tylko je odnaleźć. Podczas październikowego spotkania dla rodzin, dowiemy się, czy stolem miał… kamienne serce, co dziwnego wypatrzył ciekawski piekarz z wysokiej baszty i czy armaty strzelają czymś innym, niż kulami. Każdej legendzie towarzyszyć będą zadania - specjalnie dla małych poszukiwaczy!


Dla kogo?

Dzieci w wieku 5-8 lat wraz z opiekunami
grupa do 5 osób – 20 zł (karnety całoroczne za 5 spotkań - 80 zł)

godzina 11:00, zbiórka w Żurawiu
Uwaga: bilety i karnety do nabycia w kasie Ośrodka Kultury Morskiej, obok Żurawia


Harmonogram: Nowy Program dla Rodzin 2018/2019 w NMM


Jak smakuje ciasto z kasztanów?


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+