Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
60 lat Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego, za wyjątkiem Muzeum Zalewu Wiślanego w Kątach Rybackich.

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Ten wpis jest archiwalny.

II Międzynarodowe Warsztaty Regionalne dla Muzeów Morskich z Europy Północnej

07.12.2016 |

Wyślij wiadomość |


II Międzynarodowe Warsztaty Regionalne dla Muzeów Morskich z Europy Północnej

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku jest organizatorem II Międzynarodowych Warsztatów Regionalnych dla Muzeów Morskich z Europy Północnej. Warsztaty, które odbędą się 22 i 23 maja 2017 roku w Centrum Konserwacji Wraków Statków w Tczewie, są skierowane do muzealników, edukatorów i konserwatorów. Mają one służyć wymianie poglądów oraz zapoznaniu uczestników z zakresem prac, realizowanych w nowym oddziale Muzeum.

Zapraszamy do zgłaszania referatów na konferencję do dnia 30 kwietnia 2017 toku. Tematami przewodnimi będą: konserwacja i udostępnienie zabytków w przestrzeni muzealnej, działania edukacyjne i praca z osobami z dysfunkcjami oraz dokumentowanie cyfrowe zabytków i cyfrowe katalogi zbiorów. Warsztaty odbywać się będą w języku angielskim.

Zgłoszenia: r.domzal@nmm.pl

Więcej informacji - Call for papers and invitation to register
Registration form


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+