Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Zapraszamy od 8 maja 2021

Ten wpis jest archiwalny.

Gdy monitor do rzeki wpadnie...

25.03.2019 |

Wyślij wiadomość |


Gdy monitor do rzeki wpadnie...

Co robić, gdy monitor wpadnie do wody? Przyjść na nowe zajęcia edukacyjne, dedykowane wystawie czasowej "Uzbrojone rzeki. Flotylle Niepodległej" w Spichlerzach na Ołowiance.

Na zajęciach, na które zapraszamy klasy 1-3 i 4-6 ze szkoły podstawowej, dzieci dowiedzą się wielu ciekawostek o początkach polskiej marynarki wojennej.

- Nasi najmłodsi goście będą mogli odkryć m.in., że monitor to nie tylko ekran, a flotylle nie zawsze muszą być morskie – zaprasza Przemysław Węgrzyn, kierownik działu Edukacji NMM - Poznamy też, jak uzbrojeni byli pierwsi marynarze niepodległej Polski i co robili marynarze w czasie wolnym od pracy. Będzie można zagrać też w gry planszowe specjalnie przygotowane na wystawę i popisać się spostrzegawczością czy rozwiązywaniu zagadek o flotyllach.


Lekcja muzealna "Gdy monitor do rzeki wpadnie..."
Grupa wiekowa: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej
Miejsce: Spichlerze na Ołowiance
Cena: 6 zł od ucznia, 1 zł od opiekuna
Terminy: od wtorku do piątku, godz.: 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.00

Rezerwacja lekcji


Partnerzy