Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku - zamknięcie naszych oddziałów

Uprzejmie informujemy, że z powodu pandemii koronawirusa z dniem 19 października 2020 roku, do odwołania, zostają zamknięte dla zwiedzających wszystkie oddziały Narodowego Muzeum Morskiego.

Ten wpis jest archiwalny.

Ferie w Gdańsku: Flotylle i magiczne okulary

18.01.2019 |

Wyślij wiadomość |


Ferie w Gdańsku:  Flotylle i magiczne okulary

Dział Edukacji zaprasza do Spichlerzy na Ołowiance na ferie wszystkich, którzy są gotowi na przygodę. – W tym roku zapraszamy dzieci na wyjątkowe manewry rzeczne – zapowiada Przemysław Węgrzyn – Uczestnicy ferii będą musieli wykazać się umiejętnościami taktycznymi, dedukcją i sprytem, a my zapewnimy całą masę wrażeń i kilka niespodzianek związanych z tematyką naszej najnowszej wystawy czasowej "Uzbrojone rzeki. Flotylle Niepodległej". Będzie można nawet postrzelać do specjalnych celów!

Najmłodsi goście będą mogli zagrać w gry planszowe, z których dowiedzą się, jak tworzyła się Marynarka Wojenna RP, jak wyglądały okręty wojenne 100 lat temu i czym, oprócz walki, zajmowali się dawni marynarze. Najmłodszych zapraszamy do projektowania własnej flotylli wiślanej. A może stworzymy razem album rodzinny z kolekcją zdjęć?

- Podczas ferii zapraszamy też do Ośrodka Kultury Morskiej w Gdańsku, na wystawę interaktywną "Ludzie-Statki-Porty", na której każdy może zostać marynarzem, ratownikiem lub kapitanem statku – zaprasza Przemysław Węgrzyn - Za pomocą niesamowitych okularów VR nasi goście będą mogli poczuć się jak sternik stojący na mostku holownika! Po okulary zapraszamy do obsługi wystawy interaktywnej.


Ferie z Flotyllą
Miejsce: Spichlerze na Ołowiance
Wiek: 6-12 lat
Czas trwania zajęć: 60 minut
Grupy zorganizowane do 25 osób
godziny 11:00 i 13:00
Osoby indywidualne: wtorki i środy, godzina 13:00
Rezerwacje: edukacja@nmm.pl


Ferie w Gdańsku: Flotylle i magiczne okulary


Ferie w Gdańsku: Flotylle i magiczne okulary


Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+