Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Komunikat

Obostrzenia i ograniczenia w oddziałach Narodowego Muzeum Morskiego w Gdańsku w związku z pandemią koronawirusa - przeczytaj

Dziedzictwo kulturowe a zmiany klimatu. Zapraszamy do udziału w VII forum Komitetu Dziedzictwa Regionu Morza Bałtyckiego (Baltic Region Heritage Commitee)

13.09.2021 |

Wyślij wiadomość |


Dziedzictwo kulturowe a zmiany klimatu. Forum w Oslo 28-30 września 2021

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku ma zaszczyt zaprosić w imieniu organizatorów na konferencję „Cultural Heritage in a Changing Climate”, która odbędzie się w formule online w dniach 28-30 września 2021.

Wydarzenie będzie platformą integrującą interesariuszy w różnorodny sposób związanych zarówno z ochroną zasobów kultury, jak i zagadnieniami zrównoważonego rozwoju. Wśród prelegentów, obok przedstawicieli międzynarodowych organizacji, uniwersytetów, ośrodków badawczych, muzeów i środowisk związanych z planowaniem przestrzennym, wystąpi również dr Robert Domżał, Dyrektor NMM. Szczegółowy program konferencji wraz z platformą rejestracyjną znajduje się na stronie: https://www.joinlive.no/oslo-forum-2021. Konferencja odbędzie się w języku angielskim.

Więcej informacji w pliku pdf.


Partnerzy