Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Działy Muzeum

Dział Finansowo - Księgowy
Mirosława Bednarz - Główny Księgowy
tel. 58 301 86 11 wew. 324
e-mail: m.bednarz@nmm.pl

Dział Spraw Pracowniczych i Płac
Sylwia Woźniak - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 326
e-mail: s.wozniak@nmm.pl

Dział Administracyjno - Gospodarczy
Gizela Krużycka-Wieczorkiewicz - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 431
e-mail: g.wieczorkiewicz@nmm.pl

Dział Inwentarzy Muzealiów
Brygida Sonnack - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 407
e-mail: b.sonnack@nmm.pl

Zespół ds. Historii Techniki Morskiej i Rzecznej
Wojciech Ronowski - Kierownik Zespołu
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: w.ronowski@nmm.pl

Dział Historii Wychowania Morskiego
Radosław Paternoga
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: r.paternoga@nmm.pl

Dział Historii Żeglugi Śródlądowej
Jadwiga Klim
tel. 58 301 86 11 wew. 414
e-mail: j.klim@nmm.pl

Dział Oceanografii
Wojciech Joński
tel. 58 329 87 49
e-mail: w.jonski@nmm.pl

Dział Historii Budownictwa Okrętowego
dr Robert Domżał - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 410
e-mail: r.domzal@nmm.pl

Dział Etnologii Morskiej
Krzysztof Zamościński
tel. 58 329 87 51
e-mail: k.zamoscinski@nmm.pl

Dział Historii Żeglugi i Handlu Morskiego
dr Elżbieta Wróblewska - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 413
e-mail: e.wroblewska@nmm.pl

Dział Sztuki Marynistycznej
Liliana Giełdon - Kierownik Działu
dr Monika Jankiewicz-Brzostowska
tel. 58 301 86 11 wew. 415
e-mail: l.gieldon@nmm.pl
e-mail: m.jankiewicz-brzostowska@nmm.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
Maciej Maksymowicz - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 406
e-mail: m.maksymowicz@nmm.pl

Dział Badań Podwodnych
Iwona Pomian - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 41
e-mail: i.pomian@nmm.pl

Dział Digitalizacji
dr Tomasz Bednarz - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 94
e-mail: t.bednarz@nmm.pl

Dział Konserwacji Muzealiów
Irena Rodzik - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 11
e-mail: i.rodzik@nmm.pl

Biblioteka
Bożena Świderska - Kierownik Biblioteki
tel. 58 301 86 11 wew. 409
e-mail: b.swiderska@nmm.pl

Dział Edukacji
Krystyna Stubińska - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 31
e-mail: k.stubinska@nmm.pl

Dział Marketingu
Katarzyna Nowicka - Kierownik Działu
tel. 58 301 97 49
e-mail: k.nowicka@nmm.pl

Dział Promocji
Aleksandra Pielechaty - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 w. 378
e-mail: a.pielechaty@nmm.pl

Biuro Okrętowe
dr inż. Leonard Wieliczko - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 55
e-mail: l.wieliczko@nmm.pl

Dział Bezpieczeństwa i Ochrony
Zbigniew Szewczyk - Szef Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 314
e-mail: z.szewczyk@nmm.pl

Dział Programów Pomocowych
Dorota Nahajowska - Kierownik Działu
tel. 58 301 86 11 wew. 416
e-mail: d.nahajowska@nmm.pl

Dział Wydawnictw Muzealnych
Anna Ciemińska - Kierownik Działu
tel. 58 329 87 90
e-mail: a.cieminska@nmm.pl

Rezerwacje on-line

Rok rzeki Wisły 2017

2nd Northern European workshop

Wirtualny Skansen Wraków

Wirtualne Muzeum Morskie

Kolekcje NMM

Katalog biblioteki

Karta turysty - Visit Gdańsk

ArtSherlock

2wrecks

restauracja tawerna Ośrodek Kultury Morskiej Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk

{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+