Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Gwiazdka w CKWS
Kompleks muzealny nad Motławą

Działy Muzeum

Biuro Okrętowe
dr inż. Leonard Wieliczko - kierownik
tel. 58 329 87 55
e-mail: l.wieliczko@nmm.pl

Dział Badań Podwodnych
Iwona Pomian - kierownik
tel. 58 329 87 41
e-mail: i.pomian@nmm.pl

Dział Marketingu
Katarzyna Nowicka - kierownik
tel. 58 301 97 49
e-mail: k.nowicka@nmm.pl

Dział Promocji
Aleksandra Pielechaty - kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 378
e-mail: a.pielechaty@nmm.pl

Dział Spraw Pracowniczych i Płac
Sylwia Woźniak - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 326
e-mail: s.wozniak@nmm.pl

Dział Wydawnictw Muzealnych
Anna Ciemińska - kierownik
tel. 58 329 87 90
e-mail: a.cieminska@nmm.pl

Biblioteka
Bożena Świderska - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 409
e-mail: b.swiderska@nmm.pl

Dział Dokumentacji Naukowej
Maciej Maksymowicz – kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 406
e-mail: m.maksymowicz@nmm.pl

Dział ds. merytorycznych Oddziału Statku – Muzeum "Dar Pomorza"
Marek Twardowski - kierownik
tel. 58 620 23 71
e-mail: m.twardowski@nmm.pl

Dział Edukacji
Krystyna Stubińska - kierownik
tel. 58 329 87 31
e-mail: k.stubinska@nmm.pl

Dział Etnologii Morskiej
Krzysztof Zamościński
tel. 58 329 87 51
e-mail: k.zamoscinski@nmm.pl

Dział Historii Budownictwa Okrętowego
dr Robert Domżał - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 410
e-mail: r.domzal@nmm.pl

Dział Historii Żeglugi i Handlu Morskiego
dr Elżbieta Wróblewska - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 413
e-mail: e.wroblewska@nmm.pl

Dział Konserwacji Muzealiów
Irena Rodzik - kierownik
tel. 58 329 87 11
e-mail: i.rodzik@nmm.pl

Dział Sztuki Marynistycznej
Liliana Giełdon - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 415
e-mail: l.gieldon@nmm.pl

Dział Inwentarzy Muzealiów
Brygida Sonnack - kierownik, Główny Inwentaryzator
tel. 58 301 86 11 wew. 407
e-mail: b.sonnack@nmm.pl

Pracownia Modelarska
Mirosław Brucki - kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 423
e-mail: m.brucki@nmm.pl

Zespół ds. Historii Techniki Morskiej i Rzecznej
Wojciech Ronowski - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: w.ronowski@nmm.pl


Dział Historii Wychowania Morskiego
Radosław Paternoga
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: r.paternoga@nmm.pl

Dział Historii Żeglugi Śródlądowej
Jadwiga Klim
tel. 58 301 86 11 wew. 414
e-mail: j.klim@nmm.pl

Dział Oceanografii
Wojciech Joński
tel. 58 329 87 49
e-mail: w.jonski@nmm.pl

Dział Rozwoju Portów
Wojciech Ronowski
tel. 58 301 86 11 wew. 412
e-mail: w.ronowski@nmm.pl


Dział Administracyjno – Gospodarczy
Gizela Krużycka-Wieczorkiewicz - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 431
e-mail: g.wieczorkiewicz@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Rybołówstwa
Tadeusz Muża – kierownik
tel. 58 675 05 52
e-mail: hel@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków Statków
Bogusław Sobkowicz - kierownik
tel. 58 761 75 21
e-mail: b.sobkowicz@nmm.pl

Dział Administracyjny Muzeum Zalewu Wiślanego
Robert Frej – kierownik
tel. 55 247 87 77
e-mail: m.zalewu@nmm.pl

Dział Administracyjny Ośrodek Kultury Morskiej
Tomasz Burczyk – kierownik
tel. 58 329 87 81
e-mail: t.burczyk@nmm.pl

Dział Bezpieczeństwa i Ochrony
Zbigniew Szewczyk – Szef Ochrony
tel. 58 301 86 11 wew. 314
e-mail: z.szewczyk@nmm.pl

Dział Digitalizacji
dr Tomasz Bednarz - kierownik
tel. 58 329 87 94
e-mail: t.bednarz@nmm.pl

Dział Informatyzacji Muzeum
Jacek Sadowski - kierownik
tel. 58 301 86 11 w. 315
e-mail: j.sadowski@nmm.pl

Dział Inwestycji i Remontów
Anita Bober – Główny Specjalista ds. Inwestycji i Remontów
tel. 58 301 86 11 w. 390
e-mail: a.bober@nmm.pl

Dział Programów Pomocowych
Dorota Nahajowska - kierownik
tel. 58 301 86 11 wew. 416
e-mail: d.nahajowska@nmm.pl

Dział Zamówień Publicznych
Mateusz Dembina - Specjalista ds. zamówień publicznych
tel. 58 301 86 11 w. 335
e-mail: m.dembina@nmm.pl

Sekretariat
Beata Michałek-Stolc - kierownik
tel. 58 320 33 58
e-mail: sekretariat@nmm.pl

Dział Finansowo – Księgowy
Mirosława Bednarz – Główny Księgowy
tel. 58 301 86 11 wew. 324
e-mail: m.bednarz@nmm.pl

 

 

Rezerwacje on-line

Rok rzeki Wisły 2017

Wirtualny Skansen Wraków

Wirtualne Muzeum Morskie

Kolekcje NMM

Katalog biblioteki

Karta turysty - Visit Gdańsk

ArtSherlock

2wrecks

restauracja tawerna Ośrodek Kultury Morskiej Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk

{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+