Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Urodziny w Muzeum

Urodziny w Muzeum (Ośrodek Kultury Morskiej)

01.09.2016

Impreza urodzinowa dla dzieci z wykorzystaniem możliwości Ośrodka Kultury Morskiej. Zabawa pod opieką edukatora trwa 120 minut. Pierwsza część zajęć (45 minut) odbywa się w sali edukacyjnej i na wystawie stałej "Łodzie ludów świata", a druga (60 minut) na wystawie interaktywnej. W czasie 15-minutowej przerwy dzieci otrzymują poczęstunek przygotowany przez rodziców. Muzeum zapewnia naczynia jednorazowe. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat odbywają się w soboty i w niedziele w godzinach 14.00-16.00. Cena – 20 zł od osoby.


Urodziny w Muzeum (Tczew)

01.09.2016

Impreza urodzinowa dla dzieci z wykorzystaniem możliwości Centrum Konserwacji Wraków Statków i Muzeum Wisły w Tczewie. Zabawa pod opieką edukatora trwa 120 minut. W czasie 15-minutowej przerwy dzieci otrzymują poczęstunek przygotowany przez rodziców. Muzeum zapewnia naczynia jednorazowe. Zajęcia przeznaczone dla dzieci w wieku 6-10 lat odbywają się w soboty i w niedziele w godzinach 13.00-15.00. Cena – 15 zł od osoby.


RSS

Rezerwacje on-line

Rok rzeki Wisły 2017

2nd Northern European workshop

Wirtualny Skansen Wraków

Wirtualne Muzeum Morskie

Kolekcje NMM

Katalog biblioteki

Karta turysty - Visit Gdańsk

ArtSherlock

2wrecks

restauracja tawerna Ośrodek Kultury Morskiej Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk

{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+