Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski

Urodziny w Muzeum (Ośrodek Kultury Morskiej)

28.08.2017 |

Wyślij wiadomość |


Impreza urodzinowa dla dzieci w wieku 3-9 lat z wykorzystaniem możliwości Ośrodka Kultury Morskiej organizowane w soboty i w niedziele. Zabawa pod opieką edukatora trwa 120 minut. Pierwsza część zajęć (45 minut) odbywa się w sali edukacyjnej i na wystawie stałej "Łodzie ludów świata", a druga (60 minut) na wystawie interaktywnej. W czasie 15-minutowej przerwy dzieci otrzymują poczęstunek przygotowany przez rodziców. Muzeum zapewnia naczynia jednorazowe.

Cennik usług edukacyjnych

 

Pod piracką banderą
Ośrodek Kultury Morskiej
klasa 0, klasa 1-3

Prawdziwa morska przygoda. Oryginalny pomysł na imprezę urodzinową dla Twojego dziecka i jego przyjaciół! To przygoda dla każdego, kto chce zostać piratem. W trakcie zabawy na małego solenizanta i jego gości czekać będą liczne atrakcje, między innymi test na prawdziwego pirata i poszukiwanie skarbu, a także godzinna zabawa w sali interaktywnej.

Rezerwacja on-line
Pobierz zaproszenie do wydruku

Pod piracką banderą
 

Detektyw w Muzeum
Ośrodek Kultury Morskiej
klasa 0, klasa 1-3

Zuchwali rabusie skradli z wystawy "Łodzie ludów świata" jeden z zabytków. Rozwiązując rebusy i tropiąc ślady, znajdź zaginiony przedmiot. Uważaj na fałszywe tropy!

Rezerwacja on-line
Pobierz zaproszenie do wydruku

Detektyw w Muzeum
 

W świecie kolorów
Ośrodek Kultury Morskiej
4-5 lat

Jakie barwy ma morze? Jakie zwierzęta w nim żyją? Podczas zajęć urodzinowych odszukamy zaginiony skarb Neptuna, który leży gdzieś na dnie morza. Po drodze czekają nas kolorowe zabawy związane z fauną i florą mórz i oceanów.

Rezerwacja on-line
Pobierz zaproszenie do wydruku

W świecie kolorów

 

 


{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+