Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Ten wpis jest archiwalny.

Żuraw i Spichlerze z PTTK

14.02.2017 |

Wyślij wiadomość |


Żuraw i Spichlerze z PTTK

19 lutego 2017 roku, w niedzielę, zapraszamy na wyjątkowe zwiedzanie Żurawia i Spichlerzy na Ołowiance z Polskim Towarzystwem Turystyczno - Krajoznawczym. Jak co roku, z okazji Międzynarodowego Dnia Przewodnika Turystycznego, dwa nasze obiekty oddajemy na jeden dzień we władanie przewodnikom z PTTK.

Międzynarodowy Dzień Przewodnika Turystycznego został ustanowiony podczas II Konwencji Światowej Federacji Stowarzyszeń Przewodników Turystycznych, która odbyła się 21 lutego 1989r. w Nikozji. Myślą przewodnią święta przewodników jest nieodpłatne oprowadzanie turystów i mieszkańców, w ich języku i po ich terenie. Dzień ten ma również za zadanie zaprezentowanie lokalnej społeczności pracy przewodnika turystycznego oraz podkreślenie wartości zawodu w obsłudze turystów, jak i promocji miasta, regionu, muzeów i najważniejszych w mieście miejsc.

19 lutego 2017 roku przewodnicy turystyczni z Koła Przewodników PTTK im. Franciszka Mamuszki będą oprowadzać zwiedzających po oddziałach NMM w ramach zakupionego biletu. Oprowadzanie odbędzie się o godz. 12.00 i 14.00.

Więcej informacji na temat zwiedzania z przewodnikiem PTTK - it@pttk-gdansk.pl, tel. 58 301 91 51.


Żuraw i Spichlerze z PTTK


{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+