Strony Narodowego Muzeum Morskiego wykorzystują pliki cookie, aby aby zapewnić użytkownikom maksymalny komfort przeglądania oraz do celów statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Jeśli chcesz ograniczyć lub zablokować pliki cookie, możesz to zrobić za pomocą ustawień przeglądarki internetowej.

X

Narodowe Muzeum Morskie w Gdańsku

Biuletyn Informacji Publicznej

Aktualny język:

Polski
Kompleks muzealny nad Motławą

Godziny otwarcia podczas "długiego weekendu"

Uprzejmie informujemy, że gdańskie oddziały NMM: Spichlerze na Ołowiance, statek-muzeum "Sołdek", Żuraw i Ośrodek Kultury Morskiej oraz statek-muzeum "Dar Pomorza" w Gdyni podczas "długiego weekendu majowego" (29.04-7.05.2017) będą czynne w godz. 10:00-18:00 we wszystkie dni tygodnia. Muzeum Rybołówstwa w Helu oraz Muzeum Wisły i Centrum Konserwacji Wraków w Tczewie będą czynne w godz. 10:00-16:00 we wszystkie dni tygodnia.

Ten wpis jest archiwalny.

Muzea Szlaku Wisły i kalendarium "okołowiślanych" wydarzeń przygotowanych przez muzea

20.02.2017 |

Wyślij wiadomość |


Muzea Szlaku Wisły i kalendarium okołowiślanych wydarzeń przygotowanych przez muzea

W obchody Roku Rzeki Wisły 2017 aktywnie włączyły się nadwiślańskie muzea. Stworzyły sieć pod nazwą Muzea Szlaku Wisły oraz przygotowały liczne wydarzenia "okołowiślane".

Muzea stworzyły ponadto stronę internetową Muzea Szlaku Wisły, na której znajdą Państwo informacje o poszczególnych muzeach tworzących sieć oraz kalendarium przygotowanych przez nie atrakcji kulturalnych i edukacyjnych. Są wśród nich wystawy stałe i czasowe, zajęcia edukacyjne i imprezy plenerowe, publikacje i programy badawcze. Jesteśmy pewni, że wśród mnóstwa zróżnicowanych propozycji każdy z Państwa znajdzie coś dla siebie.


Wszystkie informacje o projekcie znajdą Państwo w zakładce Muzea Szlaku Wisły na naszej stronie. Zachęcamy do jej odwiedzania przez cały rok 2017 – Rok Wisły oczywiście.

 


Rezerwacje on-line

2nd Northern European workshop

Rok rzeki Wisły 2017

Wirtualny Skansen Wraków

Wirtualne Muzeum Morskie

Kolekcje NMM

Katalog biblioteki

Karta turysty - Visit Gdańsk

ArtSherlock

2wrecks

restauracja tawerna Ośrodek Kultury Morskiej Narodowe Muzeum Morskie Gdańsk

{>Partnerzy

Dofinansowano ze środków
Programu Wieloletniego Kultura+